İstanbul'da kan donduran aile katliamı!

İstanbul'da korkunç bir olay meydana geldi. Eşini ve 3 çocuğunu öldüren adam aynı silahla kendini vurdu.

Yurt Haberleri 13.11.2023 10:53:00 0
İstanbul

Edinilen bilgilere göre olay Beyoğlu'nda bir evde meydana geldi. Aile içi tartışma katlima dönüştü. Özgür Nayman isimli şahıs, eşiyle yaşadığı tartışma sonucu cinnet getirdi. Eşini ve 3 çocuğunu silahla vuran Nayman, akabinde kendini vurdu.

Silah seslerini duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Sevilay Nayman(40), Çınar Ali Nayman, Hezdar Alaz Nayman ve Özgür Buğra Nayman'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Özgür Nayman'ın ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Özgür Nayman'ın olaydan kısa süre önce sosyal medya hesabından intihar bilgisini paylaştığı ortaya çıktı. X hesabından yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeler yer aldı;

öyle bir durumda ne denir? Nereden başlanır kelimelere bilmiyorum. Yaşadığım süre zarfında, duygusal olarak hayal kırıklığı yani insanın üzülüp kırılacağı ne kadar hissiyat varsa hepsinde defalarca öldüm. Fark edenler oldu, edemeyenler oldu. Herkesin canı sağ olsun. Gerçek ölümü ilk ve tek sefere yaşayacağım. Çocukken yakınlarımı, eş, dost, akraba ölümlerine çok üzülüyordum. Fakat yaşım ilerledikçe iyi ki ölüm var yani bu yalan ve samimiyetsiz sahte hayattan ebedi kurtuluş var diye yaratana şükür ettim. Bir düşünün bu hayatı, menfaat ve çıkarlara dayalı hesaplarla, planlarla, açgözlüce ebediyen yaşadığınızı, düşüncesi bile ürkütücü. Konuşurken hitabetim iyidir. Ama işi satırlara dökmekte pek başarılı değildim. Ama ekranı kaydırıp baktım da, son defa yapıyorum diye her halde aklıma gelenleri güzel yazdım diye düşünüyorum. Ne kadar yazsan da her zaman bir şeylerin eksik kalacağını bildiğim, yaşadığım sürece edebiyat yapmayı sevmediğimden bu kadar yeter. Bu kararı almamda tek bir sebep veya neden veyahut da tek bir kişi yok. Beni gerçekten sevenlerden son özrümü dileyerek ölmeye karar verdim. Bu kararımın ne maddiyatla ya da her hangi bir dünyevi sebeple ilgisi yok. Çok sıkıldım her şeyden. Anlamsız geliyor artık. Eninde sonunda öleceğim. Ha bugün ha yarın. Eşimi ve çocuklarımı da çok sevdiğim için onları da bu yalan dünyadan kurtarmak istiyorum. Sevdiklerimi ve beni sevenleri son kez üzeceğim" ifadelerini kullandı.

 


 • BIST 100

  7913,76%-0,82
 • DOLAR

  28,99% 0,00
 • EURO

  31,23% 0,00
 • GRAM ALTIN

  1866,62% 0,00
 • Ç. ALTIN

  3070,39% 0,00

DİĞER HABERLER